Profil
Opravna
Katalog
Extra nabídka
Kontakt

Jste naším

Pocitadlo Web4U.cz

návštěvníkem

Poslední aktualizace dne :

 2017-03-21 10:18

Roberto © 2009

 

 Extra nabídky

1.    Nabízíme možnost výroby celků či kompletní repliky karoserie KdF- 82 Kübelwagen .

Varianta A

Varianta B

Cena je předmětem dohody, odvíjí se od požadované vybavenosti karoserie

( Příklad kompletní karoserie - 4 dveře se zámky a klikami, 2 kapoty, přední a zadní sedadla, čelní sklo, palivová nádrž, sada nasazovacích bočních oken, potažená snímatelná střecha, všechny potahy sedadel, držáky pušky a MG /katalogová čísla 349 a 351/, levé zrcátko s držákem, houpací červená odrazka, natažená elektroinstalace, přední a zadní světla HELLA ), dvojitý rám pro čelní sklo, demontovatelný zadní příčník za motorem. Zákazník si může zvolit typ přístrojové desky - hranatá je za příplatek 10.000Kč a zahrnuje všechny přístroje včetně tachometru a je plně zapojena do elektroinstalace, připravena na Vaši baterii. Pokud chcete umístit registrační značku (RZ), dejte prosím vědět kam, abychom správně zavedli kabeláž. Můžete si zvlášť doobjednat: vyhledávací světlomet s držákem (katalog.č. 395 a 322), funkční hever ( č.378 ) či plátěný kryt na přední okno ( č.505 ). Karoserie bude nastříkána kvalitní dvousložkovou světlešedou matricí.

    Karoserie může být dodána s renovovaným originálním rámem KdF s novými podlážkami.

    Šasi: originální šasi KdF, nové podlahy, rekonstruované či vyměněné brzdové trubky. Palivové vedení je vždy nové. Dále zahrnuje renovovanou přední nápravu s novými kloubovými čepy, čepy řízení, ložisky kol, těsněními a kulovými klouby na tyči řízení. (Doporučujeme novou poválečnou převodku řízení, originální jsou všechny značně opotřebené a renovace nemůže být plně zaručena). Hnaná náprava: všechna nová ložiska, přenastavený uzamykatelný diferenciál ZF, pokud půlkulové povrchy na straně převodovky potřebují upravit, umíme to na speciálním obřím soustruhu. Na vnější poloosy můžeme také vložit pozdější VW nylonové podložky. Brzdy: máme značné zkušenosti s rekonstrukcemi brzd do stavu jako nových, přesto dostanete nová brzdová lanka a všechny brzdové čelisti.

2.    Nabízíme možnost výroby repliky karoserie KdF- 166 Schwimmwagen .

   Cena je předmětem dohody a odvíjí se od vybavenosti karoserie.

 Vana karoserie je kovová - žádný plast! Zahrnuje motorovou kapotu, bez součástí a doplňků. Nejlepší technologie výroby: boky a vnitřky jsou lisované každý z jednoho kusu.